S8_H1.jpg

MEISTARĪBA

Kafijas veidi: maisījuma izveides un grauzdēšanas māksla

4 min

KAFIJAS CEĻOJUMS

Pirms iecienītās Starbucks® kafijas pagatavošanas un malkošanas, kafijas pupiņām nākas iziet daudzus posmus, tostarp maisījuma izveidi un grauzdēšanu.

NO SAIMNIECĪBAS LĪDZ TASĪTEI Ceļojums līdz jūsu tasītei

Starbucks® ekspertu komanda velta visas pūles augstas kvalitātes Arabica kafijas iegūšanai, grauzdēšanai, maisījuma izveidei un pagatavošanai.

To darot, mēs varam turpināt radīt izcilus kafijas maisījumus, kas tiek pielāgoti jūsu individuālajām vēlmēm. Apskatīsim tuvāk maisījuma izveides un grauzdēšanas procesu un izpētīsim dažus posmus, kuros nonāk Starbucks® kafijas pupiņas, pirms tās no visas pasaules saimniecībām nokļūst jūsu tasītē.

 

KAFIJAS MAISĪJUMA IZVEIDE

Svarīgs solis, ko īstenojam, lai izveidotu gardus Starbucks® piedāvājumus, ir dažādas izcelsmes vai dažāda grauzdējuma pakāpes kafijas maisījumu izveide.  
 
Maisījumi dod mums iespēju izveidot jaunas garšas nianses, kas nav atrodamas vienas izcelsmes kafijā.

 

INTERESANTI FAKTI

Starbucks® nelielā grauzdētāju komanda apvieno vairāk nekā 150 gadu ilgu grauzdēšanas pieredzi.

KAFIJAS GRAUZDĒŠANA

Kad kafija atstāj saimniecību un nonāk kādā no mūsu grauzdēšanas iekārtām, nākamais uzdevums ir tās garšas attīstīšana un uzturēšana. Ikvienam kafijas veidam grauzdēšanas procesā ir jāizvēlas nedaudz atšķirīgs laiks un temperatūra, lai pagatavotā kafija iegūtu maksimāli bagātīgu aromātu, pareizo skābuma pakāpi, saturu un garšu.


Starbucks® nelielā grauzdētāju komanda apvieno vairāk nekā 150 gadu ilgu grauzdēšanas pieredzi. Viņu zināšanas, kompetence un prasmīgā pieeja ir iemesls, kāpēc jums ir pieejama tik plaša produktu izvēle.

 

GRAUZDĒJUMA KATEGORIJAS

Starbucks® ir pavadījis gandrīz 50 gadus, apgūstot grauzdēšanas mākslu un zinātni, lai izceltu katrai kafijai raksturīgo garšu.
 
Mūsu kafijas veidi ir pieejami trīs dažādās grauzdējuma pakāpēs. Starbucks® gaišajam grauzdējumam, kas ir visvieglākais, ir īsāks grauzdēšanas laiks, vieglāks saturs un maigāka garša. Vidēja grauzdējuma kafijas veidos ir līdzsvarotas maigas un bagātīgas garšas, savukārt tumšā grauzdējuma kafijas veidiem ir pilnīgāks saturs un tiem ir noturīgāka, izteiktāka garša.

 

S8_F1.jpg
GRAUZDĒŠANAS PROCESS

Starbucks® grauzdējumu klāstā kafijas veidi tiek grauzdēti, lai izceltu to unikālās īpašības.

STARBUCKS® GAIŠS GRAUZDĒJUMS

Vieglākajam grauzdējumam ir īsāks grauzdēšanas laiks, vieglāks saturs un maigāka garša.

 

VIDĒJS GRAUZDĒJUMS

Šajos gardajos kafijas veidos ir līdzsvarotas maigas un bagātīgas garšas.

 

TUMŠS GRAUZDĒJUMS

Baudiet kafiju ar pilnīgāku saturu un noturīgu, izteiktu garšu.

 

Kafija iziet daudzus posmus, pirms nonāk jūsu tasītē. Starbucks® ekspertu komanda iegūst, grauzdē un veido augstas kvalitātes kafijas maisījumus no dažādiem reģioniem visā pasaulē, neatkarīgi no tā, vai jūs baudāt savu Starbucks® kafiju kādā no mūsu kafejnīcām, vai gatavojat savu iecienīto dzērienu mājās.

 

Par Starbucks®

Par mums <p>Uzziniet, kas padara Starbucks<sup>®</sup> unikālu, sākot no mūsu īpaši veidotajām saiknēm starp cilvēkiem un augstas kvalitātes kafiju un beidzot ar mūsu viesmīlīgajām kafejnīcām un gardajiem kafijas dzērieniem, kurus varat baudīt mājās.</p> 5 min

DZĪVESVEIDS

Kafijas pagatavošanas veidi: kā baudīt izcilu kafiju ikdienā <p>Kafijas baudīšana ir īpašs ikdienas rituāls – tas ir pelnījis rūpību un uzmanību. Uz mirkli atvelkot elpu un izbaudot mierīgu, pacilātu mirkli, varam uzsākt dienu pozitīvi.&nbsp;</p> 4 min

ILGTSPĒJA

Kafijas ilgtspēja <p>Iepazīstieties ar dažiem agronomiem un lauksaimniekiem, kas strādā, lai padarītu kafiju ilgtspējīgu un lai jūs varētu baudīt kafiju arī nākotnē.</p> 7 min