Banner

Par Starbucks®

Par mums

5 min

STARBUCKS® STĀSTS

Uzziniet, kas padara Starbucks® unikālu, sākot no mūsu īpaši veidotajām saiknēm starp cilvēkiem un augstas kvalitātes kafiju un beidzot ar mūsu viesmīlīgajām kafejnīcām un gardajiem kafijas dzērieniem, kurus varat baudīt mājās.

STARBUCKS® VĒSTURE Uzticamas attiecības

Tas notiek miljoniem reižu katru nedēļu – klients saņem dzērienu no Starbucks® baristas, taču katra viņu mijiedarbība ir unikāla.

Tas ir tikai brīdis – tikai viena roka, kas sniedzas pāri letei, lai pasniegtu krūzi otrai izstieptai rokai.
Bet tā ir saikne.

Starbucks® pārliecinās, ka viss paveiktais pilnveido šo saikni – sākot ar apņemšanos iegūt visaugstākās kvalitātes kafiju pasaulē un beidzot ar veidu, kādā sadarbojas ar klientiem un kopienām, lai atbildīgi veiktu uzņēmējdarbību.
Kopš Starbucks® pirmsākumiem pirms gandrīz četrdesmit gadiem, kad uzņēmumam bija tikai viens veikals, tas ir mēģinājis nedaudz uzlabot pasauli, lai kur arī atrastos.

 

KAD IR DIBINĀTS STARBUCKS®?

Kad 1971. gadā tika atvērts pirmais Starbucks®, mūsu uzņēmumu veidoja viens veikals Sietlas vēsturiskajā „Pike Place“ tirgū. Mazajā veikaliņā Starbucks® piedāvāja dažas no pasaulē izcilākajām svaigi grauzdētām kafijas pupiņām. Mobija Dika iedvesmotais nosaukums iemiesoja atklātās jūras romantiku un agrīno kafijas tirgotāju jūrniecības tradīcijas.
 
1981. gadā Hovards Šulcs (Howard Schultz), bijušais Starbucks® priekšsēdētājs, prezidents un izpilddirektors pirmo reizi iegāja Starbucks® veikalā. Kad viņš bija nobaudījis pirmo Sumatras kafijas tasīti,  Starbucks® piesaistīja Hovarda uzmanību, un pēc gada viņš pievienojās uzņēmumam.
 
1983. gadā Hovards devās uz Itāliju, kur viņu apbūra itāļu kafijas bāri un kafijas baudīšanas romantika. Viņa vīzija bija aizvest itāļu kafejnīcu tradīcijas uz ASV. Viņš vēlējās radīt vietu sarunām un kopīgai laika pavadīšanai savā kopienā – kā vietu starp darbu un mājām. Hovards uz neilgu laiku pameta uzņēmumu, lai izveidotu savas "Il Giornale" kafejnīcas, bet 1987. gada augustā atgriezās, lai ar vietējo investoru palīdzību iegādātos Starbucks®.

INTERESANTI FAKTI

Starbucks® nosaukumu iedvesmojis Mobijs Diks, atsaucoties uz agrīno kafijas tirgotāju jūrniecības tradīcijām.

STARBUCKS® MISIJA

Kopš Starbucks® pirmsākumiem uzņēmums vienmēr ir vēlējies būt atšķirīgs. Ne tikai izcelt kafiju un tās bagātīgās tradīcijas, bet arī radīt piederības sajūtu. Mūsu misija ir iedvesmot un izkopt cilvēcīguma garu – viens cilvēks, viena tasīte un viena kopiena vienlaikus.

 

VAIRĀK NEKĀ KAFIJA

Tā ir taisnība, ka Starbucks® iegādājas un grauzdē augstas kvalitātes kafijas pupiņas. Tas ir mūsu darbības pamats, bet tā ir tikai viena stāsta daļa.
 
Starbucks® kafejnīcas ir kļuvušas par kafijas cienītāju tikšanās vietu visā pasaulē. Kāpēc tie izvēlas doties uz Starbucks® kafejnīcām? Jo zina, ka ik reizi tur atradīs draudzīgu apkalpošanu, patīkamu atmosfēru un lielisku, prasmīgi grauzdētu un perfekti pagatavotu kafiju.

S1_F1.jpg
KAFEJNĪCĀ

Draudzīga apkalpošana. Patīkama atmosfēra. Izcilas garšas kafija ik reizi. 

S1_F2.jpg
MĀJĀS

Baudiet savu iecienītāko Starbucks® kafiju mājās. Veltiet brīdi tikai sev vai cienājiet draugus.

VIETA, KUR SATIKTIES

Mēs neesam tikai aizrautīgi kafijas piegādātāji. Starbucks® nodrošina arī visu pārējo, kas saistīts ar pilnīgu un patīkamu kafijas baudīšanas pieredzi kafejnīcās. Mēs piedāvājam izcilu tēju, smalkus konditorejas izstrādājumus un citu garšīgu ēdienu izvēli, priecējot garšas kārpiņas. Un mūzika, kuru dzirdat veikalā, arī tiek izvēlēta pēc tās mākslinieciskuma un pievilcības.
 
Cilvēki dodas uz Starbucks® sarunāties, satikties vai pat strādāt. Mūsu kafejnīcas ir apkārtnes pulcēšanās vietas, kas veido daļu no ikdienas.
 
Starbucks® viss tiek darīts caur cilvēcīguma skatpunktu. Kopš pirmās Starbucks® kafejnīcas atvēršanas ir paveikts daudz, taču mūsdienās mēs paliekam uzticīgi tām pašām vērtībām. Tagad jūs varat baudīt garšīgu, augstas kvalitātes Starbucks® kafiju arī savās mājās, novērtējot mirkļa burvību, apkārtējo vidi, ģimeni un draugus. 

Pagatavojiet sevis izvelēto kafiju un baudiet to savā iecienītākajā tasītē, krūzē vai glāzē, padarot to par savu Starbucks® kafijas baudīšanas rituālu.

DZĪVESVEIDS

Kafija ar draugiem <p>Kafijas pagatavošana viesiem vienmēr ir lieliska ideja neatkarīgi no apciemojuma iemesla. Pagatavojiet savu iecienītāko Starbucks<sup>®</sup> kafiju draugiem, ģimenei vai kolēģiem.</p> 4 min

DZĪVESVEIDS

Kafijas pagatavošanas veidi: kā baudīt izcilu kafiju ikdienā <p>Kafijas baudīšana ir īpašs ikdienas rituāls – tas ir pelnījis rūpību un uzmanību. Uz mirkli atvelkot elpu un izbaudot mierīgu, pacilātu mirkli, varam uzsākt dienu pozitīvi.&nbsp;</p> 4 min

MEISTARĪBA

Grauzdējuma pakāpes <p>Kurai grauzdējuma pakāpei dodat priekšroku? Starbucks<sup>®</sup> gaišam grauzdējumam, vidējam grauzdējumam vai tumšam grauzdējumam? Šīs trīs pakāpes veido Starbucks<sup>®</sup> grauzdējuma klāstu.</p> 4 min