Banner

APIE STARBUCKS®

Apie mus

5 min.

STARBUCKS® ISTORIJA

Sužinokite, kuo Starbucks® bendrovė unikali – nuo mūsų įsipareigojimo puoselėti žmogiškąjį ryšį ir kavos kokybę iki mūsų svetingų kavinių ir puikaus skonio kavos, kuria galite mėgautis namuose.

STARBUCKS® ISTORIJA Puoselėjame ryšį

Starbucks® barista įteikia klientui gėrimą milijonus kartų per savaitę, bet kiekvienas susitikimas yra unikalus.

Tiesiog momentas laike – tiesiog viena ranka, per prekystalį paduodanti puodelį kitai ištiestai rankai. Tačiau tai yra ryšys.

Starbucks® bendrovė stengiasi viską daryti puoselėdama šį ryšį – pradedant nuo mūsų įsipareigojimo užtikrinti aukščiausią kavos kokybę ir baigiant tuo, kaip bendraujame su savo klientais ir bendruomenėmis, siekdami atsakingai vykdyti verslą. Nuo pat Starbucks veiklos pradžios, kai turėjome vienintelę parduotuvę, kur bebūtume ir ką bepaliestume, stengėmės, kad po mūsų viskas būtų nors truputį geriau.

 

KADA BUVO ĮSTEIGTA STARBUCKS® BENDROVĖ?

Kai Starbucks® atsidarė 1971 metais, turėjome vienintelę parduotuvę Siatlo istoriniame turguje Pike Place Market. Siauroje savo parduotuvės vitrinoje Starbucks® siūlė kai kurias pasaulio geriausių šviežiai skrudintų kavos pupelių rūšių. "Mobio Diko" įkvėptas pavadinimas žadino romantiškas fantazijas apie jūrų platybes ir senovės prekiautojų kava jūrininkystės tradicijas.

1981 metais į Starbucks® parduotuvę pirmą kartą įžengė Howardas Schultzas (buvęs Starbucks® valdybos pirmininkas, prezidentas ir generalinis direktorius). Howardas susidomėjo Starbucks® nuo pirmojo Sumatros kavos puodelio ir po metų prisijungė prie mūsų.

1983 metais Howardas nukeliavo į Italiją ir liko sužavėtas Italijos kavos barų ir mėgavimosi kava patirties romantikos. Jam gimė vizija atvežti itališkų kavinių tradiciją į Jungtines Amerikos Valstijas. Jis norėjo sukurti erdvę, kurioje būtų galima bendrauti ir pajusti bendruomenės dvasią – kuri taptų trečiąja traukos vieta tarp namų ir darbo. Trumpam laikui jis buvo palikęs bendrovę, kad pradėtų nuosavą "Il Giornale" kavinių verslą, bet 1987 metų rugpjūtį grįžo ir padedamas vietinių investuotojų įsigijo Starbucks®.

 

"Įdomus faktas"

Starbucks® pavadinimą įkvėpė "Mobis Dikas", žadinęs svajones apie senovės prekiautojų kava jūrininkystės tradicijas.

STARBUCKS® MISIJA

Nuo pat pradžių Starbucks® bendrovė siekė būti kitokia. Tokia, kuri ne tik garbina kavą ir gilias tradicijas, bet ir kuria bendruomeniškumo jausmą. Mūsų misija – puodelis po puodelio įkvėpti ir puoselėti žmogaus dvasią, pradedant kiekvienu atskiru klientu ir baigiant visomis bendruomenėmis.

 

DAUGIAU NEI KAVA

Tikra tiesa, kad Starbucks® perka ir skrudina aukščiausios kokybės nemaltas kavos pupeles. Tai mūsų veiklos esmė, tačiau ji toli gražu nepapasakoja visos istorijos.

Starbucks® kavinės tapo kavos mėgėjų visame pasaulyje traukos centrais. Kodėl juos visus traukia būtent Starbucks® kavinės? Nes jie žino, kad kiekvieną kartą gali tikėtis nuoširdaus aptarnavimo, malonios atmosferos ir aukščiausios kokybės profesionaliai paskrudintos ir sodrų skonį atskleidžiant paruoštos kavos puodelio.

 

 

 

S1_F1.jpg
KAVINĖJE

Nuoširdus aptarnavimas. Svetinga atmosfera. Ir skaniausios kavos puodelis, kiekvieną kartą.

S1_F2.jpg
NAMUOSE

Mėgaukitės savo mėgstamiausia Starbucks® kava namuose. Nesvarbu, ar nusprendėte skirti akimirką sau, ar vaišinate draugus.

VIETA PAJUSTI RYŠĮ

Mes ne tik aistringi kavos pardavėjai. Starbucks® sukuria viską apimančią ir pasitenkinimą dovanojančią patirtį, kurią gaunate apsilankę kavinėje. Siūlome platų aukščiausios kokybės arbatos, lengvų kepinių ir kitų gomurį pamaloninančių skanumynų asortimentą. O parduotuvėje grojanti muzika visada sužavės menišku polėkiu.

Žmonės dažnai užsuka į Starbucks® tiesiog paplepėti, su kuo nors susitikti arba netgi padirbti. Mūsų kavinės – bendruomenių traukos centrai, jūsų kasdienio ritualo dalis.

Starbucks® bendrovėje viską vertiname per žmogiškumo prizmę. Nuo tos pirmosios kavinės Starbucks® nuėjo ilgą kelią, bet iki šiol išlieka ištikima toms pačioms vertybėms. O dabar netgi galite pasimėgauti skaniausia ir aukščiausios kokybės Starbucks® kava savo namuose ir pajusti ypatingą ryšį su akimirka, savo aplinka, šeima ir draugais.

Patys išsivirkite mėgstamiausios kavos, įsipilkite į savo mylimiausią puodelį ar stiklinę ir sukurkite savo nuosavą Starbucks® patirtį.

GYVENIMO BŪDAS

Kava su draugais <p>Pavaišinti draugus kava – visada puiki idėja, kokia proga bebūtų. Išvirkite savo mėgstamiausios Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;kavos draugams, šeimos nariams ar kolegoms.</p> 4 min.

GYVENIMO BŪDAS

Kaip mėgautis kava <p>Kava – ypatingas kasdienis ritualas, kuriam būtina skirti dėmesio ir laiko. Jei leisite sau sustoti ir pasimėgauti ramia, pakylėjančia akimirka, galite susikurti puikią nuotaiką visai dienai.</p> 4 min.

AMATAS

Skrudinimo spektras <p>Kuris skrudinimo lygis jūsų mėgstamiausias? Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;lengvo, vidutinio ar tamsaus skrudinimo kava? Šie trys lygiai sudaro Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;skrudinimo spektrą.</p> 4 min.