Coffee with friends

GYVENIMO BŪDAS

Kava su draugais

4 min.

DALYKITĖS PATIRTIMI

Pavaišinti draugus kava – visada puiki idėja, kokia proga bebūtų. Išvirkite savo mėgstamiausios Starbucks® kavos draugams, šeimos nariams ar kolegoms.

DALYKITĖS KAVA Mėgaukitės kava drauge

Šventės, susitikimai, renginiai ir vakarėliai – puiki proga patiekti nuostabaus skonio kavą.

Ateina akimirka, kai ne tik mėgaujamės viliojančiu kavos aromatu ir skoniu, bet vis labiau atrandame tobulos kavos ruošimo džiaugsmą.

Kai kitą kartą rengsite vakarėlį – didelį ar mažą – pavaišinkite svečius kava. Arba dar geriau – sukurkite kavos salelę, kad jūsų svečiai galėtų pažaisti baristas, pasigirti savo įgūdžiais ir pasidaryti tokios kavos, kokią mėgsta.
 

ĮRENKITE KAVOS BARĄ

Ruošdamiesi priimti svečius, suraskite savo namuose arba kitoje susibūrimo vietoje salelę, kurią galėtumėte skirti kavai ruošti. Kavos aparatą arba kitą virimo įrangą iš virtuvės perkelkite į kitą specialiai parinktą vietą, nebent jūsų virtuvė pakankamai erdvi, kad keli žmonės galėtų laisvai joje gaminti ir judėti.

Būkite kūrybingi. Kavos salelei įrengti puikiai tiks vyno baras, knygų lentyna, kavos staliukas arba darbo stalas – tiesiog įsitikinkite, kad pakanka vietos puodeliams ir kitiems būtiniausiems įrankiams. Neverskite svečių raustis po spinteles, iš anksto ištraukite kavos puodelius ir viską, kas reikalinga.

S7

Pasiruoškite

SVARBIAUSI REIKMENYS

Puodeliai. Kavos aparatas arba nuspaudžiamas kavinukas. Ir įvairiausių rūšių kava. Patikrinkite, ar jūsų kavos baras pilnas visko, ko prireiks jūsų svečiams.

PASIŪLYKITE ĮVAIROVĘ

Pasikvietę draugus, šeimos narius ar kolegas į svečius, pasistenkite patenkinti unikalius visų apsilankiusiųjų skonius. Puikus būdas tai užtikrinti – pasiūlyti įvairių kavos rūšių, pavyzdžiui, Starbucks® Pike Place, Starbucks® Caffè Verona, o geriantiems kavą be kofeino – Starbucks® Decaf Espresso Roast.

Naudojate nemaltas kavos pupeles? Verta iš anksto jas sumalti taip, kad kava tiktų aparatui ar virimo indui, kurį planuojate naudoti. Tokiu būdu nereikės visą dieną arba vakarą prastovėti prie kavamalės.

Maži užkandžiai – taip pat puikus būdas užtikrinti įvairovę. Pagalvokite apie tai, kokį maistą siūlysite – geriausia pasirinkti kažką lengvo, kas tinka geriant kavą, pavyzdžiui, pyragą, sausainius ar vaisius.

Component Image

Užkandžiai

MAISTO PARINKIMAS

Prie kavos patiekite gundančių mažų užkandžių. Pyragas, sausainiai ar vaisiai – puikus pasirinkimas.

PAPUOŠKITE KAMBARĮ

Jei norite sukurti dar jaukesnę atmosferą, pagyvinkite kambarį paprastomis dekoracijomis. Jei pasikvietėte artimuosius atšvęsti kokios nors progos, galite pakabinti grąžų vainiką arba papuošti kambarį augalais, kad suteiktumėte jam gyvybingumo. Jei švenčiate gimtadienį, prie kavos patiekite prabangų tortą, papuoštą žvakėmis.

Jei tiesiog susirinkote praleisti kartu laiko, šviežiai nuskintos ar kambarinės gėlės arba žvakės padės paversti jūsų kavos barą tokia vieta, kurioje nekantraus apsilankyti kiekvienas svečias.

Greičiausiai pastebėsite, kad kavos salelė tapo populiariausiu jūsų susibūrimo tašku. Juk kava puikiai suartina žmones. Visi gali pajusti ryšį pasinėrę į malonią patirtį.

Išbandykite ir mėgaukitės! "Pasidaryk pats" kavos baras gali tapti neatsiejama jūsų susibūrimų dalis.

APIE STARBUCKS®

Apie mus <p>Sužinokite, kuo Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;bendrovė unikali – nuo mūsų įsipareigojimo puoselėti žmogiškąjį ryšį ir kavos kokybę iki mūsų svetingų kavinių ir puikaus skonio kavos, kuria galite mėgautis namuose.</p> 5 min.

GYVENIMO BŪDAS

Kaip mėgautis kava <p>Kava – ypatingas kasdienis ritualas, kuriam būtina skirti dėmesio ir laiko. Jei leisite sau sustoti ir pasimėgauti ramia, pakylėjančia akimirka, galite susikurti puikią nuotaiką visai dienai.</p> 4 min.

AMATAS

Skrudinimo spektras <p>Kuris skrudinimo lygis jūsų mėgstamiausias? Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;lengvo, vidutinio ar tamsaus skrudinimo kava? Šie trys lygiai sudaro Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;skrudinimo spektrą.</p> 4 min.