Coffee with friends

ELUSTIIL

Kohvi valmistamine külalistele

4 min

JAGAGE KOGEMUSI

Külalistele kohvi valmistamine on olenemata olukorrast alati suurepärane idee. Valmistage oma lemmikut Starbucks®-i kohvi sõpradele, perele või kolleegidele.

JAGAGE KOHVI Nautige kohvi üheskoos

Pühad, koosolekud, heategevusüritused ja peod on kõik suurepärased võimalused maitsva kohvi serveerimiseks.

Lisaks kohvi ahvatleva aroomi ja oivalise maitse nautimisele avastame üha enam ja enam täiusliku tassi valmistamise rõõmu.  
 
Järgmine kord, kui korraldate väikese või suure koosviibimise, kaaluge kohvi serveerimist. Mis veelgi parem, seadke üles kohviala, et külalised saaksid baristat mängida, oma oskusi näidata ja valmistada kohvi just nii, nagu neile meeldib.

 

SEADKE ÜLES KOHVIBAAR

Kui valmistute ürituseks, leidke oma kodus või toimumiskohas paik, mille saate pühendada kohvi valmistamisele. Viige kohvimasin või -kann selleks ettenähtud kohta väljaspool kööki, kus on piisavalt ruumi, et inimesed saaksid mugavalt kohvi valmistada ja suhelda.  
 
Olge loominguline. See võib olla veinibaar, raamaturiiul, kohvi-, abi - või kirjutuslaud – lihtsalt veenduge, et seal on ruumi kruusidele ja muudele vajalikele esemetele. Selle asemel, et sundida kõiki oma kappides tuhnima, pange kohvikruusid ja muud hädavajalikud asjad juba valmis.

S7

Seadke valmis

KÕIK VAJALIK

Kruusid. Kohvimasin või presskann. Ja kõikvõimalikud kohvid. Veenduge, et teie kohvibaar oleks hästi varustatud kõigega, mida teie külalised vajavad.

PAKKUGE MITMEKESIST VALIKUT

Kui võõrustate sõpru, pereliikmeid või kolleege, pidage meeles pakkuda midagi vastavalt igaühe ainulaadsele maitsele. Suurepärane viis selleks on luua erinevate valikute assortii, näiteks Starbucks® Pike Place, Starbucks® Caffè Verona ja kofeiinivaba variant, näiteks Starbucks® Decaf Espresso Roast. 

Kasutate terveid ube? Kohv tasub eelnevalt jahvatada spetsiaalselt selle kohvimasina jaoks, mida kavatsete kasutada. Nii ei ole te kogu päeva või öö kohviveski taga hõivatud. 

Ka väikesed suupisted on suurepärane võimalus lisada mitmekesisust. Kaaluge toitude sobitamist – midagi lihtsat, mis sobib kohvi kõrvale, näiteks koogid, küpsised või puuviljad.

Component Image

Väike amps

TOITUDE SOBITAMINE

Pakkuge kohvi kõrvale mõned ahvatlevad väikesed suupisted. Koogid, küpsised ja puuviljad on kõik maitsvad valikud.

KAUNISTAGE RUUM

Veelgi mõnusama õhkkonna loomiseks elavdage ruumi lihtsate kaunistustega. Kui võõrustate oma lähedasi pühade puhul, võite kasutada kaunist pärga või tuua õuest tuppa oksi. Sünnipäeva puhul pakkuge uhket küünaldega kaetud kooki.  
 
Kui tegemist on pigem igapäevase üritusega, siis aitavad lõikelilled, toataim või küünlad muuta teie kohvibaari ürituse kõige külastavamaks kohaks. 

Tõenäoliselt avastate, et kohvibaarist saab teie ürituse tõeline sotsiaalne keskus. Lõppude lõpuks on kohv suurepärane vahend inimeste kokkuviimiseks. Igaüks saab ühise kogemuse kaudu sidet luua.  

Proovige seda ja nautige! Isetehtud kohvibaar võib täiesti vabalt saada kindlaks valikuks iga kord, kui peate külalisi võõrustama.

Lähemalt Starbucks®-ist

Meist <p>Avastage, mis teeb Starbucksi<sup>®</sup> ainulaadseks, alates meie pühendumusest inimsuhetele ja kvaliteetsele kohvile kuni meie külalislahkete kohvikuteni ja maitsvate kohvideni, mida saate kodus nautida.</p> 5 min

ELUSTIIL

Kuidas kohvi nautida? <p>Kohv on eriline igapäevane rituaal, mis väärib hoolt ja tähelepanu. Tempo mahavõtmine ja rahuliku, meeliülendava hetke nautimine võib anda päevale positiivse tooni.&nbsp;</p> 4 min

KOHVIKUNST

Röstimisspekter <p>Millist rösti te eelistate? Starbucks<sup>®</sup> Blonde Roast, Medium Roast või Dark Roast? Need kolm moodustavad Starbucks<sup>®</sup>-i röstimisspektri.</p> 4 min