Coffee with friends

DZĪVESVEIDS

Kafija ar draugiem

4 min

DALIETIES PIEREDZĒ

Kafijas pagatavošana viesiem vienmēr ir lieliska ideja neatkarīgi no apciemojuma iemesla. Pagatavojiet savu iecienītāko Starbucks® kafiju draugiem, ģimenei vai kolēģiem.

KOPĪGA KAFIJAS BAUDĪŠANA Baudiet kafiju kopā

Brīvdienas, sapulces, līdzekļu vākšana un ballītes ir lieliskas iespējas pasniegt gardu kafiju.

Līdz ar kafijas kārdinošā aromāta un gardās garšas baudīšanu mēs arvien vairāk un vairāk atklājam ideālās tasītes pagatavošanas priekus.
 
Nākamreiz, kad rīkosiet lielu vai mazu tikšanos, apsveriet iespēju pasniegt kafiju. Vēl labāk – izveidojiet kafijas zonu, lai viesi varētu darboties kā baristas, demonstrējot savas prasmes un pagatavojot kafiju tieši tā, kā viņi to ir iecienījuši baudīt.

 

IZVEIDOJIET KAFIJAS BĀRU

Gatavojoties pasākumam, atrodiet zonu mājās vai pasākuma norises vietā, kuru varat veltīt kafijas pagatavošanai. Pārvietojiet kafijas automātu vai dzērienu pagatavošanas ierīci uz noteikto zonu ārpus virtuves, ja vien arī virtuvē nav pietiekami daudz vietas, kur visi varētu ērti gatavot un pavadīt laiku.  
 
Esiet radoši! Tas var būt vīna bārs, grāmatu plaukts, kafijas galdiņš, konsole vai rakstāmgalds – vienkārši pārliecinieties, vai attiecīgajā zonā ir pietiekoši daudz vietas krūzēm un citiem nepieciešamajiem priekšmetiem. Lai viesiem nebūtu jāvirina visu plauktu durtiņas, novietojiet kafijas krūzes un citas nepieciešamās lietas redzamā vietā.

S7

Sagatavojieties

SVARĪGIE PRIEKŠMETI

Krūzes. Kafijas aparāts vai franču kafijas kanna. Un dažādi kafijas veidi. Pārliecinieties, vai jūsu kafijas bārā ir viss nepieciešamais viesiem.

PIEDĀVĀJIET DAŽĀDĪBU

Uzņemot ciemos draugus, ģimeni vai kolēģus, atcerieties par katra viesa unikālo gaumi. Lielisks veids, kā piedāvāt katram vēlamo, ir izvēlē iekļaut Starbucks® Pike Place, Starbucks® Caffè Verona iespējas, kā arī bezkofeīna kafiju, piemēram, Starbucks® Decaf Espresso Roast. 

Vai izmantojat kafijas pupiņas? Ir vērts kafiju iepriekš samalt tieši tai dzēriena pagatavošanas ierīcei, kuru plānojat izmantot. Tādā veidā nevajadzēs visu laiku atrasties pie kafijas dzirnaviņām. 

Nelielas uzkodas ir lielisks veids, kā dažādot kafijas baudīšanas pieredzi. Padomājiet par piemērotiem ēdieniem – vienkāršām uzkodām pie kafijas, piemēram, biskvītiem, cepumiem vai augļiem.

Component Image

Nelieli našķi

PIEMĒROTAS UZKODAS

Pie kafijas pasniedziet nelielas gardas uzkodas. Laba izvēle ir biskvīti, cepumi un augļi.

DEKORĒJIET TELPAS

Atmosfēras uzlabošanai atdzīviniet pasākuma norises vietu ar dažiem vienkāršiem rotājumiem. Ja ciemos uzņemat tuviniekus svētku svinībās, izvēlieties skaistu vainagu vai ārā plūktus zaļumus. Dzimšanas dienā pagatavojiet bagātīgu kūku un neaizmirstiet par svecītēm.  
 
Ja viesošanās ir ikdienišķa, kafijas bāra atmosfēru lieliski papildinās svaigi ziedi, telpaugi vai sveces, padarot to par obligāto ciemošanās zonu. 

Visticamāk, kafijas bārs kļūs par jūsu pasākuma centrālo zonu. Galu galā kafija lieliski satuvina cilvēkus. Kopīgi baudot kafiju, sadraudzēties var ikviens.  

Izmēģiniet šos padomus, un lai izdodas! Kafijas bārs ar iespēju pašam pagatavot savu kafijas dzērienu var kļūt par regulāru izvēli viesu uzņemšanā.

Par Starbucks®

Par mums <p>Uzziniet, kas padara Starbucks<sup>®</sup> unikālu, sākot no mūsu īpaši veidotajām saiknēm starp cilvēkiem un augstas kvalitātes kafiju un beidzot ar mūsu viesmīlīgajām kafejnīcām un gardajiem kafijas dzērieniem, kurus varat baudīt mājās.</p> 5 min

DZĪVESVEIDS

Kafijas pagatavošanas veidi: kā baudīt izcilu kafiju ikdienā <p>Kafijas baudīšana ir īpašs ikdienas rituāls – tas ir pelnījis rūpību un uzmanību. Uz mirkli atvelkot elpu un izbaudot mierīgu, pacilātu mirkli, varam uzsākt dienu pozitīvi.&nbsp;</p> 4 min

MEISTARĪBA

Grauzdējuma pakāpes <p>Kurai grauzdējuma pakāpei dodat priekšroku? Starbucks<sup>®</sup> gaišam grauzdējumam, vidējam grauzdējumam vai tumšam grauzdējumam? Šīs trīs pakāpes veido Starbucks<sup>®</sup> grauzdējuma klāstu.</p> 4 min