S4_H1.jpg

MEISTARĪBA

Grauzdējuma pakāpes

4 min

ATRODIET SAVU IECIENĪTĀKO GRAUZDĒJUMA PAKĀPI

Kurai grauzdējuma pakāpei dodat priekšroku? Starbucks® gaišam grauzdējumam, vidējam grauzdējumam vai tumšam grauzdējumam? Šīs trīs pakāpes veido Starbucks® grauzdējuma klāstu.

GRAUZDĒŠANA STARBUCKS® Grauzdējums ir svarīgākais

Kafija Starbucks® nonāk zaļu pupiņu veidā, kas smaržo pēc svaigiem dārzeņiem un saldiem graudiem. Pirms no pupiņām iespējams pagatavot kafiju, tās ir jāgrauzdē.

Kafijas garšu ietekmē daudzi mainīgie faktori: kur kafija tiek audzēta, kāda veida kafija tiek audzēta, kā kafija tiek audzēta, kā auglis tiek noņemts no pupiņas, kā kafija tiek sajaukta un grauzdēta un kā tā tiek pagatavota.  
 
Mūsu grauzdēšanas procesā tiek radīts kafijas unikālais aromāts, skābums, saturs un, protams, aromāts.
 

STARBUCKS® MEISTARĪGIE GRAUZDĒTĀJI

Kafijas grauzdēšana ir gan māksla, gan zinātne. Grauzdēšanas māksla ļauj mūsu prasmīgajiem grauzdētājiem radīt garšu, savukārt zinātne palīdz nodrošināt konsekvenci. Starbucks® prasmīgie grauzdētāji no zaļajām kafijas pupiņām veido bagātīgas garšas, aromātisku kafiju. Starbucks® ar kafijas grauzdēšanu nodarbojas gandrīz 50 gadus, un mēs pastāvīgi cenšamies mācīties un ieviest jauninājumus.

 

Gadiem ilga pievēršanās zināšanām un prasmīga rīcība ļāvusi izveidot Starbucks® grauzdējuma pakāpes. Katrai kafijas pupiņai ir nepieciešama unikāla temperatūras un laika attiecība, lai sasniegtu savu individuāli labāko aromātu, skābumu, saturu un garšu. Mūsu kafijas veidi tiek klasificēti pēc trīs grauzdēšanas pakāpēm – Starbucks® gaišs grauzdējums, vidējs grauzdējums vai tumšs grauzdējums – lai jūs varētu viegli atrast sev tīkamāko garšu un intensitāti.

Grauzdēšanas māksla ir kā valodu zināšanas – atcerēties varam tikai noteiktu apjomu. Lai grauzdēšanu brīvi pārvaldītu, ir nepieciešama pieredze.
Breds Andersons (Brad Anderson) Galvenais grauzdētājs Starbucks®

STARBUCKS® GAIŠS GRAUZDĒJUMS

Vispirms apskatīsim Starbucks® gaišo grauzdējumu – Starbucks® gaišākā grauzdējuma kafiju. Vieglāka satura un garšas kafija maigi atmodina maņas ar tasi patīkama, aromātiska dzēriena, ko nodrošina gaiša grauzdējuma pakāpe. 

Piemēram, Starbucks® Veranda Blend ir Starbucks® gaiša grauzdējuma kafija – tā ierindojas mūsu gaišo grauzdējumu klāstā un tai piemīt maiga un patīkama garša ar vieglām kakao un grauzdētu riekstu notīm. 

 

VIDĒJS GRAUZDĒJUMS

Vidēja grauzdējuma kafija, kā jau to nojaušat, ir Starbucks® grauzdējumu klāsta vidusceļš. Maigi un līdzsvaroti – šie kafijas veidi ir lieliski piemēroti ikvienai kafijas pauzei. Tiem ir bagātīga, patīkama garša.  

Vidēja grauzdējuma kafijas piemērs? Starbucks® Pike Place® Roast ar kakao un grauzdētu riekstu notīm. 

 

TUMŠS GRAUZDĒJUMS

Visbeidzot, apskatīsim Starbucks® tumšākā grauzdējuma – tumšā grauzdējuma produktus. Pilnīgāka satura izteiksmīgākajiem kafijas veidiem ir noturīga garša un intensīvam grauzdējumam raksturīgas īpašības.  
 
Starbucks® Italian Roast ir tumšā grauzdējuma kafija ar bagātīgu garšu un karamelizēta cukura notīm.

 

JŪSU GARŠA. JŪSU GRAUZDĒJUMS.

Vai zināt savu iecienītāko grauzdējuma pakāpi? Gaumes mēdz būt ļoti atšķirīgas, tāpēc mūsu grauzdēšanas meistari cītīgi strādā, lai radītu unikālus kafijas veidus katrai gaumei.  

Neatkarīgi no tā, vai tā ir Starbucks® gaiša grauzdējuma, vidēja grauzdējuma vai tumša grauzdējuma kafija, ir vērts izpētīt Starbucks® grauzdējumu klāstu, lai uzzinātu, kas vislabāk atbilst jūsu gaumei un ir pa prātam garšas kārpiņām.  

Pat noteiktā grauzdējuma pakāpē kafijas garša var ievērojami atšķirties: katrai kafijai ir savs raksturs, ko nosaka tās grauzdējums, izcelsme, apstrādes metode un tas, kā tā tiek pagatavota un pasniegta. Tāpēc labākais veids, kā noskaidrot, kas jums patīk, varētu būt visu veidu nogaršošana. 

Par Starbucks®

Par mums <p>Uzziniet, kas padara Starbucks<sup>®</sup> unikālu, sākot no mūsu īpaši veidotajām saiknēm starp cilvēkiem un augstas kvalitātes kafiju un beidzot ar mūsu viesmīlīgajām kafejnīcām un gardajiem kafijas dzērieniem, kurus varat baudīt mājās.</p> 5 min

DZĪVESVEIDS

Kafija ar draugiem <p>Kafijas pagatavošana viesiem vienmēr ir lieliska ideja neatkarīgi no apciemojuma iemesla. Pagatavojiet savu iecienītāko Starbucks<sup>®</sup> kafiju draugiem, ģimenei vai kolēģiem.</p> 4 min

KAFIJAS CEĻŠ

No kurienes nāk kafija? Populārākās kafijas šķirnes <p>Kafijas izcelsme – vieta, kur tā tiek audzēta – ietekmē tās garšu. Tāpat kā vīnam vai tējai. Kafijas garšu ietekmē audzēšanas reģionā esošā augsne, valdošais klimats un citi apstākļi.</p> 3 min