S4_H1.jpg

AMATAS

Skrudinimo spektras

4 min.

RASKITE MĖGSTAMIAUSIĄ SKRUDINIMO LYGĮ

Kuris skrudinimo lygis jūsų mėgstamiausias? Starbucks® lengvo, vidutinio ar tamsaus skrudinimo kava? Šie trys lygiai sudaro Starbucks® skrudinimo spektrą.

STARBUCKS® KAVOS SKRUDINIMAS Viskas apie skrudinimą

Kavos pupelės į Starbucks® atvežamos žalios, kvepiančios šviežiomis daržovėmis ir saldžiais grūdais. Prieš verdant kavą, jas būtina apskrudinti.

Kavos skoniui poveikį daro daug veiksnių: kavos auginimo vieta, rūšis, auginimo būdas, branduolių išgavimo būdas, maišymo ir skrudinimo bei paruošimo būdas.

Būtent mūsų skrudinimo procesas suteikia kavai unikalų aromatą, rūgštingumą, svarumą (kūną) ir, žinoma, skonį.
 

STARBUCKS® SKRUDINIMO SPECIALISTAI

Kavos skrudinimas – iš dalies menas ir iš dalies mokslas. Pasitelkę kavos skrudinimo meną, mūsų skrudinimo specialistai gali sukurti kavos skonį, o mokslas padeda užtikrinti pastovią kokybę. Starbucks® skrudinimo specialistai paverčia žalias kavos pupeles skania, aromatinga kava. Starbucks® skrudina kavą jau beveik 50 metų ir viso šio laikotarpio metu stengiamės nuolat tobulėti ir naudoti inovacijas.

Daugybė darbo ir kaupiamos patirties metų leido Starbucks® sudaryti savo skrudinimo spektrą. Tam, kad kiekviena kavos pupelė pasiektų individualų aromato, rūgštingumo, svarumo ir skonio piką, būtinas unikalus temperatūros ir laiko balansas. Mūsų kava skirstoma į tris skrudinimo lygius – Starbucks® lengvo, vidutinio ir tamsaus skrudinimo kava, tad galite nesunkiai pasirinkti jums idealiausią skonį ir intensyvumą.

"Skrudinimas kaip kalba – negali tiesiog viską įsiminti. Jei nori kalbėti laisvai, turi praktikuotis."
Bradas Andersonas Skrudinimo specialistas Starbucks®

STARBUCKS® LENGVO SKRUDINIMO

Pirmiausia susipažinkime su Starbucks® lengvo skrudinimo kava, esančia šviesesniame Starbucks® skrudinimo spektro gale. Ji lengvesnė ir švelnesnė, iš lėto pažadina jausmus ir leidžia pasimėgauti malonaus skonio kava su vos juntamu skrudinimo aromatu, kurią tikrai lengva pamilti.

Pavyzdžiui, Starbucks® Veranda Blend yra Starbucks® lengvo skrudinimo kava, ji yra šviesesniame spektro gale ir atsiskleidžia švelniu, minkštu skoniu su kakavos ir lengvai pakepintų riešutų natomis.

 

VIDUTINIO SKRUDINIMO

Vidutinio skrudinimo kava, kaip tikriausiai jau atspėjote, patenka į Starbucks® skrudinimo spektro vidurį. Ji harmoninga ir subalansuota, puikiai tinka kiekvienai kavos pertraukėlei. Šios kavos skonis sodrus, jį nesunku pamilti.

Vidutinio skrudinimo kavos pavyzdys? Starbucks® Pike Place® Roast, su kakavos ir kepintų riešutų natomis.

 

TAMSAUS SKRUDINIMO

Galiausiai, pasižiūrėkime į tamsesnį Starbucks® skrudinimo spektro galą – tamsaus skrudinimo kavą. Ji svaresnė ir drąsesnė, išsiskiria ryškumu ir intensyviam skrudinimui būdingomis charakteristikomis.

Starbucks® Italian Roast yra tamsaus skrudinimo sodraus skonio kava su karamelizuoto cukraus natomis.

 

JŪSŲ SKONIS. JŪSŲ SKRUDINIMO LYGIS.

Ar žinote, kokio skrudinimo kava jūsų mylimiausia? Žmonių skoniai labai skirtingi, tad mūsų skrudinimo specialistai sunkiai dirba užkulisiuose, kad sukurtų unikalias kavos rūšis kiekvienam skoniui.

Tikrai verta išbandyti kiekvienam skrudinimo lygiui priskiriamą – Starbucks® lengvo, vidutinio ir tamsaus skrudinimo – kavą, kad atrastumėte, kas geriausiai tinka ir labiausiai patinka jūsų skonio receptoriams.

Net to paties skrudinimo lygio kavos skonis gali labai skirtis: kiekviena kavos rūšis išsiskiria savo charakteriu, kurį lemia jos skrudinimo lygis, kilmė, apdorojimo ir paruošimo bei patiekimo būdas. Tad geriausias būdas išsiaiškinti, kas jums patinka – ko gero, tiesiog paragauti visko.
 

APIE STARBUCKS®

Apie mus <p>Sužinokite, kuo Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;bendrovė unikali – nuo mūsų įsipareigojimo puoselėti žmogiškąjį ryšį ir kavos kokybę iki mūsų svetingų kavinių ir puikaus skonio kavos, kuria galite mėgautis namuose.</p> 5 min.

GYVENIMO BŪDAS

Kava su draugais <p>Pavaišinti draugus kava – visada puiki idėja, kokia proga bebūtų. Išvirkite savo mėgstamiausios Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;kavos draugams, šeimos nariams ar kolegoms.</p> 4 min.

KAVOS KELIONĖ

Kavos istorija ir kilmė <p>Vieta, iš kurios atkeliauja kava – jos kilmė – daro įtaką kavos skoniui. Taip pat, kaip su vynu ar arbata. Regiono dirvožemis, klimatas ir kitos sąlygos nulemia, koks bus jūsų kavos skonis.</p> 3 min.