S3_H1.jpg

DZĪVESVEIDS

Kafijas pagatavošanas veidi: kā baudīt izcilu kafiju ikdienā

4 min

TAVS KAFIJAS RITUĀLS

Kafijas baudīšana ir īpašs ikdienas rituāls – tas ir pelnījis rūpību un uzmanību. Uz mirkli atvelkot elpu un izbaudot mierīgu, pacilātu mirkli, varam uzsākt dienu pozitīvi. 

MAZAS IZMAIŅAS, LIELA IETEKME Īpašu brīžu radīšana

Neatkarīgi no tā, vai baudāt rīta kafiju viens pats vai kopā ar draugiem, ģimeni vai kolēģiem, jūs varat to padarīt par īpašu brīdi. Atklājiet, cik daudz prieka var sagādāt nesteidzīga kafijas pagatavošana.

Gatavojot kafiju, kā arī pasniedzot un malkojot to ar nodomu un iedvesmu, tā kļūst par jūsu ikdienas ceremoniju. Tāpēc apdomājiet, kas jums ir nepieciešams, lai radītu savu rīta kafijas pagatavošanas rituālu mājās? Lieliska kafija, trauki servēšanai un aksesuāri. 

 

Vēl kāda svarīga sastāvdaļa? Laiks. Ir vērts veltīt papildus  desmit minūtes, lai varētu nesteigties un izbaudīt mirkli. Izvēlieties nepiespiestu, atvērtu attieksmi, un jūs būsiet ieguvējs.

 

BAUDIET KAFIJU MĀJĀS

Pati kafijas pagatavošana arī var būt baudāma. Lai izbaudītu kafijas gatavošanu mājās, jums būs nepieciešama jūsu iecienītā Starbucks® kafija un visas pagatavošanai paredzētās iekārtas, piemēram, kafijas automāts vai franču kafijas kanna, un pat dzirnaviņas, ja izmantojat kafijas pupiņas.  

 

Nesteidzīgs temps un iedvesmas pilns noskaņojums būs jūsu ieguvums. Starbucks® Reserve™ Roastery barista Endija Vilbera (Andie Wilber) saka: "Ja jūs savu rītu iesākat šādi, tāda būs arī dienas noskaņa, kas pavadīs jūs visu dienu un, cerams, arī visu dzīvi."

 

"Jei taip pradėsite rytą, ši nuotaika lydės jus visą dieną, o gal ir visą gyvenimą."
Andie Wilber Barista Starbucks® Reserve™ Roastery“
PASNIEDZIET KAFIJU ĪPAŠĀ VEIDĀ

Neatkarīgi no tā, vai jūs cienājat ar kafiju kādu citu vai gatavojat to tikai sev, ir pārsteidzoši, cik daudz tas, kā jūs pasniedzat un prezentējat kafiju, var mainīt tās baudīšanas pieredzi. Ja tikai sākat veidot savu kafijas pasniegšanas kolekciju, iecienītākā krūze ir lielisks sākumpunkts. Izvēlēties krūzi sev tīkamākajā krāsā.  

 

Auduma salvetes arī ir lielisks veids, kā uzlabot rīta kafijas mirkļus. Meklējiet unikālas, ar rokām darinātas auduma salvetes, piešķirot rituālam nedaudz krāsu. Izmantojiet salvetes kā paliktņus. Tās ir ideāli piemērotas kā drošs pamats zem kafijas tases vai krūzes, veidojot dizainisku vairāklīmeņu noformējumu.  

 

Papildiniet vairāklīmeņu noformējumu arī ar kafijas paplāti. Tā būs kā punkts uz "i". Eksperimentējiet ar dažādiem modeļiem un krāsām, lai redzētu, kas jūs uzrunā. 

 

IZVĒLIETIES IEPRIECINOŠUS PIEDERUMUS

Rūpīgi izvēlēti priekšmeti var padarīt kafijas baudīšanas mirkļus mājās vēl īpašākus. Lielisks piemērs ir svaigi ziedi. Tie palīdz ienest dabu telpās. Arī sveces un svečturi ir labs papildinājums pat tad, ja sveces nav iedegtas.  

Sāciet ar dažiem aksesuāriem un pēc tam tos papildiniet. Nav nepieciešams uzreiz iegādāties pilnu komplektu. Jūs varat vienkārši kolekcionēt lietas pa vienai. 

S3_F1.jpg

Baudiet mirkli

MOSTIETIES AR SVAIGI MALTU KAFIJU

Atvēliet laiku pupiņu samalšanai un svaigā aromāta ieelpošanai. Tas ir ideāls veids, kā pagatavot kafiju un atmodināt maņas.

Baudiet kafiju mājās NOSAKIET DIENAS NOSKAŅU

Ja meklējat labāko veidu, kā baudīt kafiju mājās, ir vērts eksperimentēt, veltot pagatavošanai pietiekami daudz laika un izbaudot katru procesa soli. Padariet šo rituālu personīgu un izvēlieties to, kas jums patīk, sākot no iecienītākās kafijas izvēles un beidzot ar malkošanu no īpašās krūzes, kas jūsu rokās jūtas "īstā un vienīgā". 

Laika gaitā, visticamāk, jūsu rīta kafijas rituāls kļūs par svarīgu dienas daļu – tādu, kuru jūs gaidāt pienākam, dodoties pie miera vakarā.

 

Par Starbucks®

Par mums <p>Uzziniet, kas padara Starbucks<sup>®</sup> unikālu, sākot no mūsu īpaši veidotajām saiknēm starp cilvēkiem un augstas kvalitātes kafiju un beidzot ar mūsu viesmīlīgajām kafejnīcām un gardajiem kafijas dzērieniem, kurus varat baudīt mājās.</p> 5 min

DZĪVESVEIDS

Kafija ar draugiem <p>Kafijas pagatavošana viesiem vienmēr ir lieliska ideja neatkarīgi no apciemojuma iemesla. Pagatavojiet savu iecienītāko Starbucks<sup>®</sup> kafiju draugiem, ģimenei vai kolēģiem.</p> 4 min

MEISTARĪBA

Grauzdējuma pakāpes <p>Kurai grauzdējuma pakāpei dodat priekšroku? Starbucks<sup>®</sup> gaišam grauzdējumam, vidējam grauzdējumam vai tumšam grauzdējumam? Šīs trīs pakāpes veido Starbucks<sup>®</sup> grauzdējuma klāstu.</p> 4 min