S3_H1.jpg

GYVENIMO BŪDAS

Kaip mėgautis kava

4 min.

JŪSŲ KAVOS RITUALAS.

Kava – ypatingas kasdienis ritualas, kuriam būtina skirti dėmesio ir laiko. Jei leisite sau sustoti ir pasimėgauti ramia, pakylėjančia akimirka, galite susikurti puikią nuotaiką visai dienai.

MAŽAS POKYTIS, DIDELIS POVEIKIS Ypatingos akimirkos kūrimas

Nesvarbu, mėgaujatės savo rytine kava vieni ar su draugais, šeima ar kolegomis – galite paversti šią akimirką ypatinga. Atraskite lėtai ruošiamos kavos džiaugsmą.

Jei virdami, patiekdami ir gurkšnodami kavą pasitelksite gerus norus ir įkvėpimą, kavos gėrimas gali tapti jūsų kasdiene ceremonija. Taigi, ko reikia, kad sukurtumėte nuosavą kavos gurkšnojimo ritualą namuose? Puikios kavos, indų ir priedų.

Dar vienas būtinas ingredientas? Laikas. Verta paaukoti papildomas dešimt minučių, kad galėtumėte sulėtinti tempą ir pasimėgauti akimirka. Atsipalaiduokite, maloniai nusiteikite – ir gyvenimas gražus.

 

MĖGAUKITĖS KAVA NAMUOSE

Malonumu gali tapti pats kavos ruošimo procesas. Jei norite sukurti kavinės atmosferą namuose, jums prireiks mėgstamiausios Starbucks® kavos ir būtinos įrangos, pavyzdžiui, kavos aparato arba nuspaudžiamo kavinuko, ir net kavamalės, jei naudojate nemaltas kavos pupeles.

Jei sulėtinsite tempą ir rasite vietos įkvėpimui, tikrai pajusite pasitenkinimą. Andie Wilber, dirbanti barista Starbucks® Reserve™ Roastery, teigia: "Jei taip pradėsite rytą, ši nuotaika lydės jus visą dieną, o gal ir visą gyvenimą".

"Jei taip pradėsite rytą, ši nuotaika lydės jus visą dieną, o gal ir visą gyvenimą."
Andie Wilber Barista Starbucks® Reserve™ Roastery
GERKITE KAVĄ STILINGAI

Nesvarbu, pakviesite dalyvauti savo kavos rituale draugus ar gurkšnosite kavą vieni – nustebsite, kiek įtakos kavos gėrimo procesui gali padaryti jos patiekimo ir pristatymo būdas. Jei tik pradedate kaupti savo kavos reikmenų kolekciją, nesuklysite pradėję nuo mylimiausio puoduko. Tegul jis būna jūsų mėgstamiausios spalvos.

Dar vienas puikus būdas patobulinti rytinės kavos akimirkas – jaukūs prie kavos puodelio laikomi rankšluostukai. Ieškokite unikalių, rankų gamybos rankšluostukų, kurie pagyvins jūsų aplinką spalvomis. Pabandykite naudoti juos vietoje paklotukų. Jie idealiai tiks saugiai pakišti po kavos puodeliu, taip sukuriant sluoksniuotą dizainą.

O į naują lygį šį sluoksniuotą įvaizdį pakylėsite pasitelkę padėklą. Padėklas – štai kas viską sujungia į vieną visumą. Pažaiskite su įvairiais raštais ir spalvomis ir pamatysite, kas jums arčiausiai prie širdies.

 

PASITELKITE LINKSMUS AKSESUARUS

Galite rinktis iš daugybės kitų daiktų, kurie padės jums sukurti ypatingas kavos akimirkas namuose. Puikus pavyzdys – ką tik nuskintos gėlės. Jos atneš į kambarį gaivaus oro gūsį. Žvakės irgi gali tapti puikiu aksesuaru, net jei jų neuždegsite.

Pradėkite pamažu ir rinkitės daiktus po vieną. Visai nebūtina iškart įsigyti visą rinkinį. Galite paprasčiausiai kolekcionuoti priedus vieną po kito.

S3_F1.jpg

Skirkite akimirką

KELKITĖS IR MALKITE

Raskite laiko sumalti kavos pupeles ir įkvėpti jų gaivaus aromato. Tai puikus būdas paruošti kavą – ir pažadinti pojūčius.

SUKURKITE DIENOS NUOTAIKĄ

Jei ieškote geriausio būdo pasimėgauti kava namuose, verta pabandyti sumažinti tempą, kad galėtumėte visiškai pasinerti į kiekvieną proceso žingsnį. Įgyvendinkite savo individualius norus ir rinkitės tai, kas jums labiausiai patinka – nuo mėgstamiausios kavos iki ypatingo "idealaus" puodelio, iš kurio galėsite ją gurkšnoti.

Po kurio laiko rytinės kavos ritualas greičiausiai taps svarbia jūsų dienos dalimi, kurios galėsite su pasimėgavimu laukti jau iš vakaro.

APIE STARBUCKS®

Apie mus <p>Sužinokite, kuo Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;bendrovė unikali – nuo mūsų įsipareigojimo puoselėti žmogiškąjį ryšį ir kavos kokybę iki mūsų svetingų kavinių ir puikaus skonio kavos, kuria galite mėgautis namuose.</p> 5 min.

GYVENIMO BŪDAS

Kava su draugais <p>Pavaišinti draugus kava – visada puiki idėja, kokia proga bebūtų. Išvirkite savo mėgstamiausios Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;kavos draugams, šeimos nariams ar kolegoms.</p> 4 min.

AMATAS

Skrudinimo spektras <p>Kuris skrudinimo lygis jūsų mėgstamiausias? Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;lengvo, vidutinio ar tamsaus skrudinimo kava? Šie trys lygiai sudaro Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;skrudinimo spektrą.</p> 4 min.