S8_H1.jpg

AMATAS

Mišinių kūrimo ir skrudinimo menas

4 min.

KAVOS KELIONĖ

Tam, kad galėtumėte išsivirti ir mėgautis savo mėgstamiausia Starbucks® kava, kavos pupelės leidžiasi į ilgą kelionę, kurią sudaro daug etapų, įskaitant mišinių kūrimą ir skrudinimą.

IŠ ŪKIO Į PUODELĮ Kelionė į jūsų puodelį

Starbucks® ekspertų komanda yra atsidavusi savo darbui – aukščiausios kokybės arabikos kavos tiekimo šaltinių paieškai, skrudinimui, mišinių kūrimui ir ruošimui.

Vykdydami šią veiklą, galime ir toliau kurti išskirtines kavos rūšis, atitinkančias jūsų individualius pageidavimus. Atidžiau susipažinkime su mišinių kūrimo ir skrudinimo procesais ir panagrinėkime kai kuriuos etapus, kuriuos Starbucks® kavos pupelės turi įveikti, kad iš visame pasaulyje įsikūrusių ūkių atsidurtų jūsų puodelyje.
 

KAVOS MIŠINIŲ KŪRIMAS

Svarbus etapas, reikalingas tam, kad galėtume klientams pasiūlyti skaniausią Starbucks® kavą, – skirtingos kilmės arba skirtingo skrudinimo kavos rūšių maišymas.

Mišinių kūrimas suteikia mums galimybę kurti naujų skonių kavos natas, kurių nerasite nemaišytoje kavoje.

TRUMPAS FAKTAS

Nedidelė Starbucks® skrudinimo specialistų komanda kartu yra sukaupusi daugiau kaip 150 metų kavos skrudinimo patirties.

KAVOS SKRUDINIMAS

Kavai palikus ūkį ir pasiekus vieną iš mūsų skrudinimo gamyklų, kitame etape turi būti sukurtas ir išlaikytas jos skonis. Kiekvienos kavos rūšies skrudinimo laikas ir temperatūra šiek tiek skiriasi, kad būtų galima sukurti geriausio aromato, rūgštingumo, svarumo (kūno) ir skonio kavą.

Nedidelė Starbucks® skrudinimo specialistų komanda kartu yra sukaupusi daugiau kaip 150 metų kavos skrudinimo patirties. Būtent dėl jų žinių, kompetencijos ir meistriškumo galite rinktis iš tiek daug skrudintos kavos rūšių.

 

SKRUDINIMO KATEGORIJOS

Starbucks® beveik 50 metų tobulino skrudinimo meną ir mokslą, kad atskleistų kiekvienai kavos rūšiai būdingą skonį.

Mūsų kavos skirstomos pagal tris skrudinimo lygius. Starbucks® lengvo skrudinimo kava yra šviesiausia, skrudinama trumpiausiai, lengviausia ir švelnaus skonio. Vidutinio skrudinimo kava yra subalansuota, išsiskiria harmoningu ir sodriu skoniu, o tamsaus skrudinimo kava yra svaresnė, jos skonis ryškus ir drąsus.

 

 

S8_F1.jpg
SKRUDINIMO PROCESAS

Kava skrudinama vadovaujantis Starbucks® skrudinimo spektru, kad išryškėtų jos išskirtinės savybės.

STARBUCKS® LENGVO SKRUDINIMO

Šviesiausio skrudinimo kava, skrudinama trumpiausiai, yra lengviausia, švelnaus skonio.

 

VIDUTINIO SKRUDINIMO

Ši puikaus skonio kava yra subalansuota, išsiskiria harmoningu ir sodriu skoniu.

 

TAMSAUS SKRUDINIMO

Pasimėgaukite intensyvesne, tamsesne ir svaresne kava, kurios skonis sunkesnis ir drąsesnis.

Prieš patekdama į jūsų puodelį, kava įveikia daug apdorojimo etapų. Starbucks® ekspertų komanda įsigyja, skrudina kavą ir kuria aukščiausios kokybės kavos iš įvairiausių viso pasaulio regionų mišinius, kad galėtumėte mėgautis savo mylimiausia Starbucks® kava tiek vienoje iš mūsų kavinių, tiek savo namuose.

APIE STARBUCKS®

Apie mus <p>Sužinokite, kuo Starbucks<sup>®</sup>&nbsp;bendrovė unikali – nuo mūsų įsipareigojimo puoselėti žmogiškąjį ryšį ir kavos kokybę iki mūsų svetingų kavinių ir puikaus skonio kavos, kuria galite mėgautis namuose.</p> 5 min.

GYVENIMO BŪDAS

Kaip mėgautis kava <p>Kava – ypatingas kasdienis ritualas, kuriam būtina skirti dėmesio ir laiko. Jei leisite sau sustoti ir pasimėgauti ramia, pakylėjančia akimirka, galite susikurti puikią nuotaiką visai dienai.</p> 4 min.

TVARUMAS

Kavos tvarumas <p>Susipažinkite su keliais agronomais ir ūkininkais, kurie dirba tam, kad kava atitiktų tvarumo principus ir jūs galėtumėte mėgautis ja dar ilgą laiką.</p> 7 min.