S8_H1.jpg

KOHVIKUNST

Kohvi segamise ja röstimine kunst

4 min

KOHVI TEEKOND

Enne kui saate oma lemmikut Starbucks®-i kohvi valmistada ja nautida, läbivad kohvioad mitmeid etappe, sealhulgas segamine ja röstimine.

KASVANDUSEST TASSI Teekond teie tassi

Starbucksi asjatundjate meeskond on pühendunud kvaliteetse araabika kohvi hankimisele, röstimisele, segamisele ja valmistamisele.

Seda tehes saame jätkuvalt luua erakordseid kohvisegusid, mis on loodud vastavalt teie individuaalsetele eelistustele. Vaatame segamist ja röstimist lähemalt ning uurime mõningaid etappe, mida Starbucks®-i kohvioad läbivad, et jõuda maailma kasvandustest teie tassi.

 

KOHVI SEGAMINE

Üks oluline samm, mida me astume maitsvate Starbucks®-i kohvitoodete loomiseks, on eri päritoluga või erineva röstimisviisiga kohvide segamine.  
 
Segamine annab meile paindlikkuse luua uusi maitseomadusi, mida ühe päritoluga kohvi puhul ei leidu.

HUVITAV FAKT

Starbucksi väikesel röstimeistrite meeskonnal on röstimise alal kokku üle 150 aasta kogemusi.

KOHVI RÖSTIMINE

Selleks ajaks, kui kohv lahkub kasvandusest ja jõuab ühte meie röstimistehastest, on järgmine samm selle maitse arendamine ja säilitamine. Iga kohv vajab röstimise ajal veidi erinevat aega ja temperatuuri, et luua tassitäis, millel on parim aroom, happesus, tummisus ja maitse. 

 
Starbucksi väikesel röstimeistrite meeskonnal on röstimise alal kokku üle 150 aasta kogemusi. Nende teadmised, asjatundlikkus ja meisterlikkus on põhjus, miks saate valida nii paljude röstide seast.

 

RÖSTIKATEGOORIAD

Starbucks® on peaaegu 50 aastat tegelenud röstimise kunsti ja teadusega, et tuua välja igale kohvile omased maitsed.
 
Meie kohvid on saadaval kolme erineva röstiga. Starbucks® Blonde Roast, mis on kõige heledam, on lühema röstimisaja, kergema tummisuse ja pehme maitsega. Keskmise röstiga kohvid on tasakaalustatud, pehme ja rikkaliku maitsega, samas kui tumeda röstiga kohvid on tummisemad ja jõulise, julge maitsega.

 

S8_F1.jpg
RÖSTIMISPROTSESS

Kohvid röstitakse Starbucks®-i röstimisspektri raames, et tuua esile nende ainulaadsed omadused.

STARBUCKS® BLONDE ROAST

Kõige heledam röst, mille röstimisaeg on lühem, tummisus kergem ja maitse pehmem.

 

MEDIUM ROAST

Need maitsvad kohvid on tasakaalustatult siidise ja rikkaliku maitsega.

 

DARK ROAST

Nautige intensiivset, tumedamat tassitäit, mis on tummisem ning tugeva ja julge maitsega.

 

Enne tassi jõudmist läbib teie kohv mitmeid etappe. Starbucksi asjatundjate meeskond hangib, röstib ja segab kvaliteetset kohvi erinevatest piirkondadest üle kogu maailma, olenemata sellest, kas naudite Starbucks®-i kohvi meie kohvikus või valmistate oma lemmikkohvi kodus.

Lähemalt Starbucks®-ist

Meist <p>Avastage, mis teeb Starbucksi<sup>®</sup> ainulaadseks, alates meie pühendumusest inimsuhetele ja kvaliteetsele kohvile kuni meie külalislahkete kohvikuteni ja maitsvate kohvideni, mida saate kodus nautida.</p> 5 min

ELUSTIIL

Kuidas kohvi nautida? <p>Kohv on eriline igapäevane rituaal, mis väärib hoolt ja tähelepanu. Tempo mahavõtmine ja rahuliku, meeliülendava hetke nautimine võib anda päevale positiivse tooni.&nbsp;</p> 4 min

JÄTKUSUUTLIKKUS

Kohvi jätkusuutlikkuse tähtsus <p>Tutvuge mõnede agronoomide ja kohvikasvatajatega, kes töötavad selle nimel, et muuta kohv jätkusuutlikuks, et saaksite kohvi nautida ka tulevikus.</p> 7 min