DAUGIAU APIE ŠIĄ KAVĄ

Po beveik penkis dešimtmečius trukusių žaliavų, derinių ir skrudinimo sprendimų paieškų esame čia: sukūrėme antrąjį raiškiai švelnų espreso kavos variantą. Šis ypatingas Lotynų Amerikos kavos pupelių mišinys kruopščiai skrudinamas, išryškinant saldžias, ryškias natas. Lengvo ir subalansuoto skonio kava pabrėžia saldžiąsias pieno savybes, todėl su šia kava ruošiami klasikiniai espreso gėrimai neturi aitrumo ir skrudinimo metu išgaunamo aštrumo. Sumalkite maišelyje esančias pupeles ir išsivirkite Starbucks® Blonde Espresso Roast pupelių kavą savo namuose.

01 Kilmė
02 Skonio natos
03 Skrudinimas
LOTYNŲ AMERIKA

Nuo Meksikos ir Kosta Rikos iki Kolumbijos ir Puerto Riko – Lotynų Amerika garsėja savo gaminama nekintančio skonio ir kokybės kava. Šis regionas siūlo pupeles su kakavos ir švelnių prieskonių natomis.

Aksominės ir saldžios natos

BLONDE

Švelnesniojoje kavos skrudinimo spektro pusėje esančiai Starbucks® Blonde Roast kavai būdinga lengvesnė konsistencija ir švelnūs skoniai.

Sužinoti daugiau

NAUDINGA INFORMACIJA

Daugiau apie šį produktą

PARUOŠIMAS

Paruošimas: sumalkite pupeles iki pageidaujamam kavos ruošimo būdui reikalingo smulkumo. Iš 10 g „Starbucks®“ maltos kavos ir 180 ml vandens pagaminsite 1 puodelį kavos.
BlackCoffee

DAUGIAU DALYKŲ, KURIAIS GALITE MĖGAUTIS

Rekomendacija jums